Ubjedljiva pobjeda u Bihaću

U sedmom kolu Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine Olimpik je na gostovanju pobijedio Jedinstvo rezultatom 3:0.

Olimpik je poveo u 28. minuti susreta zahvaljujući pogotku Milana Muminovića, a prednost Vukova je udvostručio Emir Jusić u 42. minuti današnjeg susreta čime je postavljen konačan rezultat prvog dijela.

U drugom dijelu Olimpik je kontrolisao utakmicu, a kao rezultat toga došao je i treći pogodak kojeg je postigao Nedim Oglečevac.

Olimpik u osmom kolu gostuje Slavenu dok će Jedinstvo u također u goste i to ekipi Bratstva.

Jedinstvo-Olimpik 0:3 (Muminović 28′, Jusić 40′, Oglečevac 70′)

Jedinstvo: Alijagić, Crnomarković, Nuhanović, Omerdić, Halavać, Samardžić, Galin, Mustedanagić, Hrustanović, Zulić, Pendek.

Olimpik: Bandović, Milović, Jusić, Čvoro, Osmanović, Muminović, Mahović, Šćepanović, Zeba, Alešević, Bevab.