Juniori Olimpika su kao gosti savladali ekipu Novog Grada rezultatom 5:0 (4:0).

Sve je bilo praktično riješeno u prvom dijelu utakmice. Olimpik na otvaranju nakon sjajne akcije i proigravanja petom Dedovića za Borovčanina, ovaj posljednji postiže pogodak za vodstvo u 6. minuti. Nakon što je asistirao za prvi pogodak Dedović je sjajnim udarcem sa 25 metara iz slobodnog udarca savladao golmana protivničke ekipe. Do kraja poluvremena Haznadar je sa dva pogotka postavio konačnih 4:0 u prvom dijelu.

U drugom dijelu Olimpik je postigao jedan pogodak preko Duharkića, koji je savladao Kasapovića u 60. minuti utakmice za konačnih 5:0 u ovom susretu.

FK Novi Grad: Kasapović, Isaković, Veselinović, Helač (Mustafaj), Borčak, Jelačić (Pojata), Karavdić (Baždar), Vranešić, Zec (Mulahmetović), Repuh, Grabovica.

FK Olimpik: Dinar (Egho), Bečirbašić (Ajdin), Bečirović, Vladavić, Duharkić, Haznadar, Rapa (Mahmutović), Borovčanin (Zulić), Dedović, Bogučanin (Divjan), Ramić.