Juniori Olimpika savladali su tim Goražda rezultatom 7:0 (1:0)i tako stigli do prve pobjede u ovom prvenstvu.

Nakon što su u prošlom kolu dosta nesretno poraženi od Novog Grada, ovog puta su bili konkretniji i uspjeli doći do tri boda. Fudbaleri Samira Mekića u vodstvo dolaze u sedmoj minuti, a strijelac pogotka, iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca, je bio Sanjin Ćeman, juniorski reprezentativac Olimpika. Nakon pogotka, Olimpik je stvorio još nekoliko dobrih prilika, ali su gostujući fudbaleri otišli uspjeli da se odbrane pa se na pauzu otišlo sa prednošću Olimpika od 1:0.

Ono što nisu iskoristili u prvom dijeli juniori Tima sa Otoke su to učinili u drugom dijelu. Bećirbašić je u 55. i 58. minuti sa dva pogotka uvećao vodstvo, a potom je Ćeman u 62., 65. i 68. minuti postigao tri pogotka i potvrdio da se nalazi u sjajnoj formi. Interesantno je da je Bećirbašić bio asistent kod tri gola prvog napadača Olimpika, te je zajedno sa njim ponio epitet najboljih igrača ovog susreta. Do kraja susreta Beširević je postigao i sedmi pogodak za ekipu Olimpika i tako postavio konačan rezultat ovog meča.