Velež i Olimpik su remizirali u četvrtom kolu Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, bilo je 0:0

U prvom dijelu Velež je imao šanse preko Cvijanovića i Fajića koje nije iskoristio dok je Olimpik na drugoj strani prijetio preko Džafića i Beširovića, ali promjene rezultata nije bilo, pa se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 0:0.

Olimpik je u nastavku prijetio preko Pehara i Uzelca, ali promjene rezultata nije bilo dok je na drugoj strani Mrgan imao priliku nakon centaršuta Mujezinovića, no ni to nije iskorišteno.

Do kraja utakmice Rođeni su zaprijetili preko Cvijanovića, no ni taj udarac nije ugrozio golmana Bandovića, pa je utakmica okončana rezultat 0:0.

Stadion: Rođeni. Gledatelja: 5.000. Sudija: Mujić Elvis (Banovići). Žuti kartoni: Vehabović, Fajić (Velež), Jusufi, Bandović, Stojanović (Olimpik).

Velež: Bobić, Biševac (61. Vehabović), Zvonić, Mujezinović, Ćosić, Cvijanović, Behram (46. Ojeda), Mrgan, Fajić, Brandao (54. Ovčina), Ferreyra. Trener: Ibro Rahimić.

Olimpik: Bandović, Pehar (58. Tatar), Uzelac, Osmanović, Muminović, Džafić, Jusufi (46. Pavlović), Beširević (76. En. Sadiković), El. Sadiković, Stojanović, Drljević. Trener: Dragan Radović.