Remi Metalleghea i Olimpica u Travniku, Regoje strijelac za Vukove

Fudbaleri Olimpica osvojili su vrlo važan bod na gostovanju kod ekipe Metalleghea.

U Travniku na stadionu Pirota Metalleghe je ugostio Olimpic. Ništa se nije dešavalo do 27. minute, kada udarac Smajića odlično brani golman Olimpica Dejan Bandović. U 35. minuti najbolja šansa za Olimpic u prvom poluvremenu. Amir Zolj je sjajno šutirao, ali nije imao sreće, pogodio je prečku.

U drugom poluvremenu ništa se nije dešavalo do 64. minute, kada domaći dolaze u vodstvo. Nakon asistencije Rašića strijelac je bio Nebojša Popović. U 71. minuti penal za Olimpic, a siguran sa bijele tačke bio je Bojan Regoje za 1:1.

U 74. i 76. minuti dvije prilike za Plakala, ali golman domaćih Fejzić sjajno brani. Dvije minute kasnije Popović u šansi za domaće, ali nema promjene rezultata.

Do kraja utakmice se nije ništa važnije dešavalo, pa je ovo ujedno bio i konačan rezultat.

NK Metalleghe: Fejzić, Benović, Kovač, Smajić, Helvida, Selimović, Sakan, Rašić, Radulović, Stakić, Popović.

FK Olimpic: Bandović, Regoje, Kobiljar, Karić, Pehar, Rastoka, Mašić, Lelić, Zolj, Pršeš, Vrdoljak.