Press konferencija nakon utakmice s Mladosti

Mladost je danas na Otoci savladala ekipu Olimpica rezultatom 3:2.

Ekipa iz Doboja kod Kaknja je nastavila niz nepojedivosti i sa nova tri boda dodatno se primakla vrhu tabele.

‘Čestitao bih svojim igračima i domaćinima. Zadovoljan rezultatom znao sam šta nas očekuje, previše smo se povukli na početku, Olimpic je dominirao i stvorio neke poluprilike kojim nas je mogao ugroziti. Došli smo do svoje igre u nastavku prvog dijela. Odlično smo otvorili drugi dio, ali smo naglim padom sami sebe doveli u situaciju da ‘prospemo’ sve. Nakon 2:2 smo se ponovo digli postigli treći pogodak i slavili pobjedu. Popravit ćemo u budućnosti neke greške koje smo pravili i koje smo uvidjeli. Pred nama je težak raspored, a ovo su nam svakako bitna tri boda. Olimpicu želim sreću u nastavku prvenstva i da dođu do svoje igre i da riješe probleme koje imaju i koji ih prate’, rekao je Nermin Šabić, pomoćni trener Mladosti.

Aleksandar Božović, trener golmana u stručnom štabu FK Olimpic bio je kratak poslije utakmice.

‘Izvinio bih se u ime šefa struke, koji je iz zdravstvenih razloga izostao sa ove konferencije. Mladost je zasluženo došla do pobjede. Mi smo se susreli sa problemima koji nas prate tokom cijelog prvenstva. Želio bih iskoristiti još jednom priliku i čestitati gostima, a na nama je da popravimo dodatno igru i osvajamo bodove.’