Poraz kadeta i junipra protiv Mladosti

Kadeti i juniori FK Mladost bili su uspješniji u dvobojima sa sarajevskim Olimpicom i sa dvije pobjede, ostvarene na stadionu Luke u Visokom, nastavili put u Omladinskoj Premijer ligi BiH.

U kadetskoj konkurenciji domaći su sa po jednim pogotkom u oba poluvremena stigli do pobjede i tri boda.

U 9. minuti Amar Begić je bio precizan i savladao Baždara za vodstvo od 1:0. U drugom dijelu, tačnije u 51. minuti rezervista Kerim Bajrić postavlja konačan rezultat.

Kod juniora domaći su slavili rezultatom 2:1, a interesantno je da su do pobjede došli preokretom u drugom poluvremenu uz dva uspješno realizovana kaznena udarca.

Gosti su na stadionu Luke do prednosti došli u 40. minuti, kada je Mirza Muhović bio uspješan i doveo Vukove u prednost.

U drugom dijelu u periodu od samo tri minute sudija Soknić je dosudio dva kaznena udarca. Prvo je uspješan bio Mustafa Mušija u 49. minuti, a potom u 52. minuti siguran izvođač bio je Dado Dedić za ispostavit će se konačnih 2:1.