Poraz juniora od Zrinjskog

Juniori Zrinjskog savladali su kao gosti ekipu Olimpica u okviru Omladinske Premijer lige BiH za juniore. Konačan rezultat glasio je 4:2 za goste iz Mostara.

Domaći tim je stigao do prednosti u 19. minuti preko Nezirevića koji je iskoristio nesmotrenost odbrane gostiju i postigao pogodak za vodstvo svoje ekipe. Nakon tog pogotka obje ekipe su imale svoje prilike, ali pogodaka nije bilo do posljednjih pet minuta prvog dijela.

Prvo gosti dolaze do izjednačenja preko Čavara, koji je nakon solo prodora postigao sjajan pogodak. Domaći ponovo dolaze do prednosti u 42. minuti, kada nakon prekida Kovačević fantastično pogađa glavom, za novo vodstvo Vukova. U posljednjim sekundama prvog dijela, Bošnjak postavlja konačan rezultat prvog dijela.

Drugi dio donio je dosta dobru igru, ali su gosti uspjeli da iskoriste svoje šanse i vrate se u Mostar sa tri boda. Prvo je Ljubić u 55. minuti pogodio za 3:2, a konačan rezultat postavio rezervista Miličević u posljednjoj minuti susreta.