Poraz juniora na Grbavici

Juniori Željezničara danas su na Grbavici savladali Olimpic i stigli do prve pobjede u ovogodišnjoj sezoni Omladinske Premijer lige. Konačan rezultat glasio je 5:0 za Željezničar.

Od samog početka Plavi juniori su bili bolji i od prvog sudijskog zvižduka su krenuli ofanzivno prema golu gostiju. Nakon nekoliko prilika na startu, Plavi do pogotka dolaze u 20. minuti nakon šuta Bijedića, koji je sa desne strane iskosa pogodio mrežu Olimpica. Nije se dugo čekalo na drugi pogodak. Tri minute kasnije, nakon kornera u petercu gostiju najbolje se snalazi Velić i pogađa za 2:0. Do poluvremena još dva pogotka Plavih juniora. Prvo Šubo u 42., a potom i Jusufi u 44. minuti pogađaju za konačan rezultat prvog poluvremena.

Na otvaranju drugog dijela ponovo Jusufi pogađa za visokih 5:0. To je ujedno bio i konačan rezultat utakmice.

FK Željezničar: Karavdić, Velić, Kurtović, Ar. Šehić, Šubo, Bijedić, Al. Šehić, B. Šehić, Jusufi, Mujagić i Hajdarević.

FK Olimpic: Salčin, S. Kovačević, Kišić, Selimović, Mandal, Šetkić, Tahmaz, Dž. Kovačević, Bukvić, Muhović i Kutničić.