Polovičan uspjeh omladinaca u Vrapčićima

Kadeti Veleža i Olimpica jučer su u Vrapčićima odmjerili snage u okviru 24. kola Premijer Omladinske lige za kadete, a slavili su Vukovi rezultatom 3:1.

U prvom, dosta izjednačenom, poluvremenu do vodstva su došli domaći u sedmoj minuti pogotkom Hebibovića. Na poluvrijeme se ipak otišlo rezultatom 1:1, a strijelac za izjednačenje je bio Demirović u 33. minuti. Demirović je i doveo Olimpic u vodstvo svojim drugim golom u 44. minuti, a konačnih 3:1 je postavio Rondić u 54. minuti.

Olimpic nakon 24 odigrane utakmice ima 54 boda i zauzima treće mjesto, dok je Velež na 11. poziciji s 26 osvojenih bodova.

kadetitabela242504

FK Velež
: Rahimić, Sadžak, Bajrektarević, Mandžuka, Marić, Agović, Puce, Halilović, Hebibović, Brkan i Kozić.

FK Olimpic: Ćosić, Bjelak, Bukva (Nezirević), Rondić (Biber), Kišić, Demirović, Trubljanin (Nikšić), Tarić, Buljugić (Šehić) i Saljević (Kutinčić).

U juniorskoj utakmici su bolji bili domaći koji su slavili rezultatom 1:0.

Gol odluke ‘pao’ tri minute prije kraja utakmice, kada je Vidović pogodio za veliko slavlje Rođenih.

Vukovi nakon 24 odigrane utakmice zauzimaju deveto mjesto s 32 osvojena boda, dok je Velež na 13. poziciji s 18 bodova.

junioritabela242504

FK Velež: Bošnjak, Mešukić, Ćesir, Nazdrajić, Obradović, Agić, Jazvin, Ajanić, Mrgan, Vidović i Đermanović.

FK Olimpic: Salčin, Filan (Mandal), Bučuk, Halilović, Gusinac (Kalesić), Šahović, Varešanović, Ajdinović (Dokara), Memić (Kovačević), Ahmedspahić i Pobrklić (Nabil).