Polovičan uspjeh omladinaca protiv Viteza

Kadeti Olimpica pobijedili su Vitez u Halilovićima rezultatom 7:1 u okviru 31. kola Premijer Omladinske lige.

Golijada je otvorena već u trećoj minuti kada je Mustafaj prvim golom ‘načeo’ goste. Isti igrač je pogodio i 12 minuta kasnije za 2:0. U 21. minuti bilo je 3:0 nakon pogotka Selaka te se na pauzu otišlo s tim rezultatom.

Na početku drugog poluvremena gol postiže i Vladadić. Na peti gol se čekalo do 68. minute kada je pogodio Ramić. Samo minutu kasnije bilo je 6:0. S bijele tačke svoj drugi gol postiže Vladavić. Sedmi gol Olimpica djelo je rezerviste Mahmutovića. Konačnih 7:1 i jedini gol za goste postigao je Ramljak pet minuta prije kraja.

FK Olimpic: Krnetić, Mujanović, Selak, Vladavić, Mustafaj, Repuh, Hamza, Jelačić, Dobrunaj, Ramić i Ajdinović.

NK Vitez: Mišković, Jukić, Perić, Alilović, Perić, Babić, Vujević, Hrustić, Krišto, Ramljak i Hidić.

U juniorskoj utakmici slavili su gosti rezultatom 4:0.

Na samom početku meča mrežu domaćih pogađa Mirko Vujica, a rezultat na poluvremenu glasio je 1:0 u korist gostiju.

Iako se u drugom dijelu očekivalo da će domaći napasti, ipak gosti stižu do novog gola. U 52. minuti u strijelce se upisao Baškarad. 20 minuta prije kraja susreta na 3:0 je povisio Mario Lujanović, a konačnih 4:0 pred sami kraj postavlja Lucić svojim drugim pogotkom.

FK Olimpic: Čalaković, Selimović, Šetkić, Tahmaz, Haznadar, Kolić, Grošić, Dedović, Kišić, Biber i Tarić.

NK Vitez: Tomčić, Bošatlija, Lucić, Jovanović, I. Vujica, M. Vujica, Badrov, Džepina, Marko Lujanović, Šibčić i Mario Lujanović.