Olimpic poražen u Mostaru od ekipe Zrinjskog

Fudbaleri Olimpica odigrali su ‘generalku’ protiv ekipe HŠK Zrinjski u kojoj su poraženi rezultatom 4:0

Utakmica koja se trebala igrati na stadionu Pod Bijelim brijegom premještena je u Međugorje zbog obilnih padavina koje su zahvatile Mostar i okolicu.

Mostarci su odigrali fantastično prvo poluvrijeme ia sa dva pogotka Tomića te po jednim Todorovića i Zakarića na pauzu otišli sa visokih 4:0.

Trener FK Olimpic Edin Prljača na teren je poslao ovih 11 igrača: Bandović, Gligorov, Radović, Regoje, Zolj, Muharemović, Handžić, Hebibović, Karić, Anđušić, Hadžić.

U drugom poluvremenu Edin Prljača je izmijenio kompletnu ekipu i poslao novih 11 igrača na teren

Olimpic je puno bolje igrao u drugom poluvremenu, ali je golman Karačić u nekoliko navrata odlično reagovao i spasio svoj gol.

Olimpic sezonu otvara susretom protiv SLavije u Istočnom Sarajevu naredne nedjelje.