Kadeti savladali Radnik iz Bijeljine

Kadeti Olimpica savladali su danas ekipu Radnika iz Bijeljine rezultatom 2:1 u okviru 21. kola Omladinske Premijer lige BiH.

Utakmica nam je ponudila dva poluvremena. Prvo u kojem nismo vidjeli gotovo ništa i koja je završena rezultatom 0:0 te drugo koje je ponudila golove, prilike i dobre akcije.

Nakon uspavanke u prvom dijelu gosti bolje otvaraju drugi dio i nakon jednog prekršaja u kaznenom prostoru Vručinić iz jedanaesterca dovodi goste u vodstvo. Domaći su do izjednačenja stigli također iz kaznenog udarca. Kišić je bio siguran izvođač najstrože kazne. Olimpic je imao više od igre i nekoliko prilika, a do pobjede su stigli osam minuta prije kraja kada je Demirović preciznim udarcem pod prečku savladao golmana gostiju za pobjedu u ovom duelu.

FK Olimpic: Karačić, Ćosić, Bjelak, Bukva, Rondić, Kišić, Demirović, Bećirović, Tarić, Buljugić i Saljević.

FK Radnik: Miločević, Džino, Lazić, Zekanović, Mitrović, Vitomir, Živanović, Milanović, Vrućinić, Čavić i Gospavić.