Kadeti savladali Mladost

Kadeti Olimpica danas su u Halilovićima savladali Mladost rezultatom 4:1 u okviru 25. kola Premijer Omladinske lige za kadete.

Anes Demirović je doveo Vukove u vodstvo već u 4. minuti, a Rondić je u 28. povisio na 2:0. Gosti iz Doboja kod Kaknja su uspjeli smanjiti vodstvo domaćih do poluvremena preko Kubata, koji je matirao golmana Olimpica u 36. minuti.

Olimpic je u drugom poluvremenu stigao do još dva pogotka preko istog dvojca iz prvog dijela. Rondić je svoj drugi gol postigao u 43. minuti, a konačnih 4:1 je postavio Demirović u 63. minuti.

Olimpic se ovom pobjedom približio drugoplasiranom Željezničaru na samo dva boda zaostatka, dok je Mladost ostala na 14. poziciji sa 16 osvojenih bodova.

[Best_Wordpress_Gallery id=”407″ gal_title=”FK Olimpic – FK Mladost Kakanj kadeti 30042016″]