Kadeti savladali Krupu

Kadeti Olimpica su lakše nego je to očekivano savladali ekipu Krupe rezultatom 2:0.

Kadeti Olimpica su bili bilji takmac na terenu iako tokom utakmice nije bilo previše prilika na obje strane. Domaćini su došli do prednosti u 29. minuti kada je Vladavić nakon solo prodora šutirao sa nekih 18 metara, a lopta je završila u mreži golmana Kljajića. Gosti su imali priliku da dođu do poravnanja u 34. minuti. Sudija je dosudio kazneni udarac, ali je golman domaćih Vuk sjajno odbranio udarac Novkovića, u dva navrata i odveo svoju ekipu a pauzu sa prednošću.

Drugo poluvrijeme vidjeli smo sličnu utakmicu kao i u prvom dijelu, a trenutak odluke desio se u 62. minuti. Vladavić je ponovo bio u akciji, šutirao iskosa, golamn gostiju je odbranio njegov udarac, a na odbijenu loptu se najbolje snalazi Mulahmetović i postiže pogodak za konačnih 2:0.