Kadeti Olimpika upisali su sedmi trijumf u nizu savladavši ekipu visočke Bosne rezultatom 4:0.

Kadeti trenera Dervišija su dominirali cijelim tokom utakmice i uspjeli doći do pobjede možda i lakše nego što su očekivali.

Nakon nekoliko prilika na otvaranju susreta Olimpik dolazi do vodstav u 12. minuti. Centaršut sa desne strane Zornić glavom pretvara u vdeći pogodak. Samo dvije minute kasnije i Tabaković je strijelac pogotka za vodstvo rezultatom 2:0, a to je ujedno bio i rezultat prvog dijela susreta.

U nastavku susreta Olimpik stiže do još dva pogotka, a oba puta je pogodio Sulejmanović za konačnih 4:0. Uz to, treba dodati i da je jedan pogodak domaćoj ekipi poništen.

Olimpik – Bosna 4:0