Kadeti poraženi od Slobode

Kadetske selekcije Olimpica i Slobode odmjerile su snage na otvorenju nove sezone Premijer Omladinske lige za kadete, a konačan rezultat glasio je 1:2 (1:2) za goste iz Tuzle.

Gosti iz Tuzle su sjajno otvorili utakmica s dva relativno ‘brza’ pogotka. Kotarević je pogodio u osmoj minuti za vodstvo Slobode, a samo deset minute nakon toga Hodžić pogađa za 2:0. Domaći su nakon toga zaigrali nešto bolje te su uspjeli smanjiti prednost Tuzlaka u 39. minuti kada je Mulahmetović matirao golmana Slobode za 1:2, što je bio rezultat na poluvremenu.

Drugo poluvrijeme donijelo je prilike za obje ekipe, ali pogodaka nije bilo. Treba istaći da se utakmica igrala po izuzetno toplom vremenu, pa je i to dodatno utjecalo na kadete obje ekipe da ne prikažu još bolju igru.

FK Olimpic: Baždar, Bektić, Repuh, Dedović, Mustafaj, Hrustanbegović, Vladavić, Mulahmetović, Bećirović, Ramić i Selak.

FK Sloboda: Marget, J. Nišić, Karić, Kovčić, Kapidžić, Omerović, Kotarević, A. Nišić, Šabić i Bulić.