Kadeti Olimpika poraženi od Radnika

Olimpik i Radnik odigrali su meč osmog kola Omladinske Premijer lige Centar A za kadete, a rezultat je glasio 3:2 u korist Radnika.

Kadeti Olimpika stigli su u prednost u 15. minuti susreta kada je Mahmutović postigao odličan pogodak, a deset minuta kasnije bilo je 1:1 kada Hukić postiže fenomenalan pogodak sa velike udaljenosti.

U drugom dijelu susreta viđena su još tri pogotka. Prvo su gostujući fudbaleri stigli do prednosti od 2:1 u 61. minuti susreta kada je Gušić postigao autogol. Domaći su se veoma brzo vratili u igru preko Karavdića u 66. minuti susreta.

Ipak, prisebniji gosti iskoristili su pogrešku zadnje linije Olimpika i postigli treći pogodak u 72. minuti susreta, a strijelac je bio Oputa.

FK Olimpik: Vuk, Paro, Halvadžija, Islamović, Zornić, Delić, Oglečevac, Hadžialić, Ibrišević, Mahmutović i Demirović.

FK Radnik (H): Đulić, Struga, Ramić, Čomor, Ćosić, Ljuma, Hukić, Rizvo, Novalić, Maslo i Oputa.