Kadeti Olimpika poraženi na gostovanju kod Rudara

Kadeti Olimpika su u petom kolu Omladinske lige Centar poraženi od kakanjskog Rudara rezultatom 2:0.

Već u prvoj minuti Selimović je doveo domaće u vodstvo da bi konačan rezultat susreta postavio Subašić, koji je mrežu golmana Vuka pogodio u 40. minuti susreta.

Olimpiku je bio ovo prvi ovosezonski poraz dok je Rudaru ovo bila druga pobjeda. Obje ekipe imaju po sedam bodova, Rudar iz pet, a Olimpik iz četiri odigrane utakmice.

Rudar (K) – Olimpik 2:0 (Selimović 1′, Subašić 40′)

Rudar (K): Delibašić (79. Šahinbegović), Ajanović, Duranović (68. Šemić), Alajbegović (21. Husanović), Subašić, Crnović (75. Bošnjak), Selimović, Bečak (73. Pipo), Kićo, Gavrić, Merdić.

Olimpik: Vuk, Paro, Islamović, Kukan (41. Karavdić), Delić, Hadžialić (44. Halvadžija), Gušić, Ibrišević (54. Demirović), Mahmutović, Amar Zulić (54. Alibašić), Amer Zulić (41. Zornić).