Kadeti Olimpika nastavili su pobjednički niz visokom pobjedom protiv ekipe Sutjeske iz Foče. Konačan rezultat glasio je 7:1 u korist domaće ekipe.

Tim sa Otoke se od početka nametnuo na terenu i vrlo brzo stigao do vodstva. Strijelac prvog pogotka bio je Halilagić u 17. minuti. Gosti su jedinu pravu priliku u prvom dijelu iskoristili i preko Bilinca postigli pogodak u 19. minuti. Olimpik je do kraja poluvremena postigao tri pogotka za vodstvo od 4:1 nakon prvog dijela. Strijelci su bili Nezić, Mućaj i Hodžić.

I drugi dio je u potpunosti pripao domaćoj ekipi. Vukovi su postigli još tri pogotka za ubjedljivu pobjedu rezultatom 7:1 i nastavak sjajne serije. Strijelci za Dervišijev tim su bili Hanić, Zornić i Tabaković.