Kadeti Olimpica uvjerljivi protiv Slavije

Kadeti FK Olimpic savladali su vršnjake iz FK Slavije u okviru 19. kola Omladinske Premijer lige BiH rezultatom 3:0.

Domaći su bili bolji tokom cijelog susreta, a treba istaći da im je u tome pomogao i igrač Slavije Lukić koji je u ranoj fazi susreta ‘zaradio’ dva žuta kartona i morao je zbog crvenog kartona u svlačionicu prije vremena.

Olimpic je do vodstva došao u 36. minuti kada je Bukva doveo svoju ekipu u vodstvo udarcem sa nekih 16 metara savladao je gostujućeg golmana za vodstvo i rezultat prvog poluvremena.

Mogli su domaći pobjedu ovjeriti već na početku drugog poluvremena jer su imali nekoliko izrazitih šansi za postizanje pogotka. Ipak, pogotke su postigli u finišu susreta. Prvo je Rondić savladao golmana, a potom i asistirao za pogodak Ždralovića za konačnih 3:0 u ovom susretu

Olimpic je tako došao do svoje 13 pobjede u 19 odigranih utakmica.

FK OLIMPIC: Muzaferija, Ćosić, Bjelak, Bukva, Rondić, Kišić, Trubljanin, Tarić, Kutinčić, Buljugić, Šehić