Kadeti Olimpica savladali vršnjake iz Čelika

Kadeti FK Olimpic danas su na terenu u Hadžićima savladali ekipu NK Čelik iz Zenice rezultatom 1:0 (1:0).

U dosta borbenom prvom poluvremenu Olimpic je imao više od igre iako obje ekipe nisu imale nekih izrazitih šansi. Najbolju od njih je sam kreirao Rondić u 22. minuti, kada je nakon solo prodora savladao golmana gostiju Zilića. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu ista slika na terenu, Olimpic je napdao imao izrazite šanse dok s druge strane gosti nisu ni priprijetili golmanu domaćih Karačiću.

Na kraju zaslužena pobjeda kadeta FK Olimpic i nova tri boda na njihovom kontu.

FK Olimpic: Karačić, Saljević, Bjelak (Buljugić), Kišić, Nikšić (Trubljanin), Rondić, Demirović, Bukva (Ždralović), Tarić, Vladavić (Šehić) i Ćosić (Biber).

NK Čelik: T. Zilić, Pepić, Domnik, Šušić (Zolić), Bradarić, E. Zilić, Durmić (Ibraković), Čerimić (Kalabić), Milanović (Žuna), Dedić (Talić) i Bašić.