Juniori Travnika i Olimpica podijelili bodove

Juniori Travnika i Olimpica odigrali su danas susret 29. kola Premijer omladinske lige BiH, a na kraju nije bilo pobjednika. Meč je okončan rezultatom 1-1.

Kadetska selekcija Olimpica igra fenomenalno ove sezone, ali to se ne može reći za juniore, koji bilježe dosta skromnije rezultate i ne spadaju u sam vrh domaćeg juniorskog takmičenja.

Danas su juniori Travnika ugostili Olimpic, a gostujući tim nije uspio kapitalizirati svoju bolju igru, već je došao samo do boda. Igrala se 14. minuta kada je Olimpic poveo. Mrežu domaćeg tima je zatresao Tarik Nikšić.

Olimpic je svoje vodstvo uspješno čuvao do poluvremena, ali već na startu drugog dijela su nastali problemi. Selmin Đogić, napadač koji je ove sezone nastupao i za seniorski tim Travnika, poravnao je rezultat za domaći tim.

Do kraja susreta su oba tima imala šanse da dođu do pobjede, no nije bilo golova i meč je okončan rezultatom 1-1.

NK TRAVNIK: Selman, Lukić, Melić, Švraka, Dervišić, Otuzbir, Kadrić, Đogić, Torlak (od 56. Sefer), Ganić, Baručija

FK OLIMPIC: Salčin, Filan, Halilović, Gusinac (od 68. Šabanović), Šahović, Ajdinović (od 84. Smajović), Pobrklić (od 85. Selimović), S. Kovačević (od 81. Grošić), Nikšić, Bukvić (od 75. Dokara), Dž. Kovačević