Juniori Olimpika visoko su porazili ekipu Bosne Union na gostovanju rezultatom 7:0.

Kao i u kadetskoj utakmici ove dvije ekipe, u prvom dijelu nije bilo pogodaka, pa je na poluvremenu rezultat glasio 0:0.

U drugom dijelu Olimpik je uspio u potpunosti nadigrati protivnika i postići sedam pogodaka. Samo što se krenulo sa centra u drugom dijelu Olimpik dolazi do pogotka. Sejdović je postigao pogodak u 48. minuti za vodstvo Vukova. Potom su redom pogađali Ćeman u 59., Haznadar u 66., Bećirbašić iz kaznenog udarca u 75., Hadžić u 80., Dedović u 83. i Hamza u 86. minuti, za više nego uvjerljiv trijumf u ovoj utakmici.

Cjelokupnu galeriju fotografija sa današnje utakmice možete pogledati na ovom linku.