Juniori Radnika slavili pobjedu protiv Olimpica

Juniori Radnika stigli su do ubjedljive pobjede nad Olimpicom u okviru 26. kola Premijer omladinske lige BiH. Radnik je u Sarajevu slavio rezultatom 3-0.

Radnik je danas došao u Sarajevo sa ciljem da ostvari pobjedu protiv Olimpica, a u 22. minuti Slađan Stupar je postigao vodeći gol za gostujući tim. Bio je to istovremeno i konačan rezultat prvog poluvremena, a u 60. minuti u jeku napada Olimpica Dragan Živanović postiže gol za gostujući tim i praktično rješava utakmicu u korist gostujućeg tima.

Dragan Živanović u 83. minuti postiže svoj drugi gol na utakmici i postavlja konačan rezultat utakmice od 3-0, kojim će Radnik biti bez ikakve sumnje prezadovoljan.

Radnik nakon ove pobjede ima 43 boda i zauzima 6. mjesto, dok je Olimpic 11. na tabeli i ima 15 bodova.