Juniori poraženi od Širokog Brijega

Juniorske selekcije Olimpica i Širokog Brijega odmjerile su snage u Halilovićima u okviru 24. kola Premijer Omladinske lige.

Prvo poluvrijeme utakmice nije ponudilo mnogo te nismo vidjeli golove na obje strane.

U drugom dijelu dosta više uzbuđenja, a bolju igru su prikazali gosti. Olimpic je mogao do vodstva u 57. minuti, no Tahmaz nije realizovao jedanesterac.

Ono što Olimpicu nije uspjelo u 57, jeste Širokom u 73. minuti, kada je Jurić doveo svoju ekipu u vodstvo rezultatom 1:0, što se na kraju ispostavilo kao konačan rezultat.

Široki Brijeg je ovom pobjedom održao priključak za vodećim ekipama, dok je Olimpic ostao na 11. poziciji.

FK Olimpic: Čalaković, Bjelak, Šetkić, Tahmaz, Grošić, Smajović, Kišić, Biber, Buljubašić, Tarić i Kutničić.

NK Široki Brijeg: Zlomislić, Marčinko, Buhač, Mašić, Jurić, Bešlić, Bajo, Knežević, Vukoja, Pušić i Dedić.