Juniori Olimpika sigurni protiv Radnika

Juniori Olimpika i Radnika odigrali su meč osmog kola Omladinske Premijer lige Centar A za juniore, a rezultat je glasio 4:2 u korist Vukova.

Domaći fudbaleri stigli su do prednosti u 30. minuti kada je odličnu akciju na sjajan način završio Bešić. Samo tri minute kasnije već je bilo 2:0, a strijelac je bio Selmanović.

Juniori Olimpika nastavili su napadati prema golu Radnika, a u 39. minuti stigli su do trećeg pogotka kada je Ćeman pogodio mrežu Sipovića.

Drugi dio susreta domaći otvaraju pogotkom Bešića i povisiju rezultat na 4:0. Do kraja susreta gostujući fudbaleri uspjeli su smanjiti rezultat, a prvo je Jusupović u 80. minuti smanjio na 4:1.

Konačan rezultat ovog susreta postavio je Herenda u 82. minuti kada je pogodio za 4:2.

FK Olimpik: Mladina, Haznadar, Dedović, Bogučanin, Bektić, Ćeman, Bešić, Ramić, Selmanović, Biber i Tarić.

FK Radnik (H): Sipović, Mujanović, Mešanović, Krešić, Bećirević, Ferhatović, Kalem, Jusupović, Memić, Makić i Proha.