Juniori Olimpika nadigrali juniore Novog Grada

Juniorska selekcija Olimpika savladala je danas u okviru 6. kola Omladinske lige grupa Centar A ekipu Novog Grada rezultatom 2:0.

Olimpiku je ovo bila peta utakmica od početka sezone, a i nju je odradio maksimalno kvalitetno i profesionalno, pokazavši da bi se u ovoj ligi do kraja sezone trebao boriti za sam vrh tabele.

Domaći tim je do vodstva stigao pogotkom Sanjina Ćemana u 37. minuti susreta, a bio je to ujedno i konačan rezultat prvog dijela susreta, koji je Olimpik odigrao dosta kvalitetno.

Sa boljom igrom domaćin je nastavio i u drugom dijelu susreta, pa je postalo vrlo brzo jasno da će Olimpik slaviti trijumf u ovom duelu. Osigurao ga je svojim drugim golom na utakmici Ćeman u 62. minuti susreta.

Olimpik sada ima 13 bodova iz pet utakmica i na diobi je prvog mjesta na tabeli sa Radnikom iz Hadžića, a Novi Grad ima jednu pobjedu i pet poraza te se nalazi u donjem dijelu tabele.