Juniori Olimpika dominantno savladali Sarajevo

Juniorska selekcija Olimpika slavila je danas pobjedu protiv Sarajeva u susretu 11. kola Omladinske lige BiH grupa Centar A. Olimpik je slavio sa visokih 6:0.

Fudbaleri Olimpika igraju odličnu sezonu, a svoju snagu su demonstrirali protiv Sarajeva. Poveli su već u 4. minuti, kada je mrežu Sarajeva zatresao Sanjin Ćeman.

Za 2:0 je pogodio Edin Biber već u 13. minuti, a susret je bio riješen u 21. minuti, kada je Ćeman svojim drugim golom na utakmici donio tri gola prednost gostujućem timu.

Belmin Selmanović je u 37. minuti pogodio za 4:0, a potpuni potop Sarajeva do poluvremena je potvrdio pogotkom za hattrick Sanjin Ćeman.

Konačnih 6:0 postavio je rezervista Vedad Bukva pogotkom u 63. minuti susreta.

S ovim trijumfom, Olimpik ima devet pobjeda i remi te uvjerljivo zauzima prvo mjesto na tabeli, dok Sarajevo ima 6 pobjeda i četiri poraza.