Juniori Olimpica savladali Mladost za odličan dan svih selekcija Vukova

Juniorska selekcija Olimpica slavila je pobjedu u okviru 25. kola omladinske Premijer lige BiH, pošto je sa 2-1 savladala ekipu Mladosti.

Olimpic je od početka susreta bio dosta bolji tim, a već je u 13. minuti stigao do vodstva. Gol je postigao Aldin Memić, a na kraju je to bio i konačan rezultat prvog poluvremena, iako su domaći imali još nekoliko šansi. S druge strane, nekoliko šansi je imala i ekipa Mladosti.

Drugo poluvrijeme je donijelo još jedan pogodak Olimpica, a ovaj put je strijelac bio Faruk Mandal. Igrala se 52. minuta. Do kraja susreta, Mladost je zaigrala nešto ofanzivnije i došla je do počasnog pogotka. Igrala se 68. minuta, kada je konačnih 2-1 postavio Kenan Muslimović.

FK OLIMPIC: Salčin, Filan, Bučuk, Gusinac, Memić (od 60. Ajdinović), Kalesić (od 65. Šahović), Pobrklić (od 80. Nabil), Bukvić, Mandal (od 73. Tahmaz), Grošić, Kovačević (od 77. Dokara)

FK MLADOST: Islamović, Sabljaković, Lepić, Šabanović, Smajić, Muslimović, Selimović (od 88. Bešlić), Hasić, Sejdić, Čišija (od 27. Javoraš), Vehab