Juniori Čelika savladali juniore Olimpica

Odigrano je 28. kolo Omladinske Premijer lige za juniore, a Čelik je bio uspješniji od Olimpica. Utakmica je odigrana po dosta teškim vremenskim uslovima u Sportskom centru ‘Safet Zajko’, a gosti iz Zenice slavili su visoku pobjedu nad svojim vršnjacima iz Sarajeva. Čelik je od početka utakmice nametnuo visok ritam i već u 12. minuti stigao u vodstvo preko Skopljaka. Pet minuta prije kraja prvog dijela Čelik je povisio na 2:0, a strijelac je bio Durmić.

U drugom poluvremenu igrači Čelika nastavljali su napadati prema golu Olimpica, a u sedam minuta meč je riješen. Prvo je u 63. minuti susreta Šuvalić pogodio za 3:0, a samo tri minute kasnije isti igrač povisio je rezultat na 4:0. Konačan rezultat postavio je Popović u 70. minuti susreta. Gosti iz Zenice slavili su visoku pobjedu nad svojim vršnjacima i pokazali dosta dobru partiju po lošem terenu.

FK OLIMPIC: Čalaković, Šetkić (Selimović), Bukvić (Muhović), Sejdović, Grošić, Kišić (Karamuratović), Biber, Buljubašić, Tarić, Kutinčić (Smajlović) i Ždralović (Ćeman).

NK ČELIK: Trako, Popović, Sivac, Talić, Durmić, Šuvalić (Isaković), Vardo, Šišić, Imamović (Gluhić), Bajramović i Skopljak (Milanović).