Kadeti Olimpika su savladali ekipu Novog Grada na otvaranju Omladinske lige Centar Grupa A rezultatom 3:0 (1:0).

U prvom dijelu utakmice Olimpik je bio bolja ekipa, čvršće stajao na terenu, a rezultat toga je nekoliko šansi i pogodak. Najbolju priliku u prvom dijelu igre imao je Zornić, kada je sa vrha šesnaesterca pogodio prečku. Olimpik do prednosti dolazi u 19. minuti, kada je Halilagić bio precizan iz kaznenog udarca. I nakon pogotka mladi Vukovi su imali nekoliko prilika, ali nisu uspjeli do pogotka.

Drugi dio gosti otvaraju dobrom prilikom, ali nisu bili koncentrisani u završnici. Sa druge strane, Halilagić je u 44. minuti postigao drugi pogodak za Olimpik. Dobru loptu koju je primio u prostor, krilni napadač Olimpika pretvorio je iz drugog pokušaja u pogodak. Isti igrač u 53. minuti postiže svoj treći pogodak na ovom duelu, nakon što se ponovo dobro snašao u šesnaestercu gostiju i savladao golmana Memića.

Do kraja susreta bilo je prilika sa obje strane, Olimpik je mogao i ubjedljivije slaviti, ali je na kraju ostalo 3:0 i zaslužena pobjeda mladih Vukova na otvaranju sezone.