(FOTO) Kadeti Olimpika deklasirali Bosnu

Kadeti Olimpika slavili su u okviru 9. kola Omladinske lige grupa Centar pobjedu na gostovanju kod ekipe Bosna Union rezultatom 6:1.

Svoje ofanzivne namjere u susretu protiv ekipe sa dna tabele Olimpik je pokazao već u prvom napadu, kada je pogotkom Ensara Hadžića poveo sa 1:0.

Ipak, domaći su brzo poravnali, a za 1:1 je već u petoj minuti pogodio Edvin Čardaković. Novo vodstvo Olimpiku donosi Ervin Mahmutović u 10. minuti, a rezervista Faris Delić u 25. minuti pogađa za 3:1, samo dvije minute nakon što je zamijenio strijelca prvog gola Ensara Hadžića.

Olimpik je na odmor prenio vodstvo od 3:1, a u kratkom rasponu je u drugom dijelu postigao tri gola. Sva tri gola je postigao sjajni Mustafa Islamović, a pogodio je u 65, 73. i 77. minuti.

Olimpik nakon ovog trijumfa ima 14 bodova iz 8 utakmica, dok Bosna ima svega jedan osvojen bod.