Olimpik i kakanjski Rudar remizirali su (1:1) u prijateljskoj utakmici koja je igrana danas na stadionu Pod Vardom.

Trener Olimpika Dragan Radović je nakon susreta bio zadovoljan igrom svog tima. Tim sa Otoke poveo je u 28. minuti preko Jusića, a samo tri minute kasnije Mušija je izjednačio na 1:1. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao iako je ekipa Dragana Radovića imala sjajne prilike preko Cane, Kišića i Džafića u drugom dijelu susreta. Na kraju je trener Olimpika bio zadovoljan onim što su pružili njegovi igrači.

”Sjajna utakmica. Igrači oba tima trkački izuzetno raspoloženi. Na kraju remi iako smo imali više prilika. Rudar je pružio jako dobar otpor i ovo je prava provjera za moj tim. Provjera nam je odlično poslužila da vidimo gdje nam još ‘škripi’ u timu i šta moramo popraviti do početka prvenstva”, rekao je strateg tima sa Otoke, Dragan Radović a potom dodao:
”U novoj sezoni Prve lige nema kalkulacija, idemo po prvo mjesto i plasman u Premijer ligu BiH”.