Juniori FK Olimpik savladali su ekipu Sutjeske u okviru 4. kola Omladinske lige BiH Centar Grupa A rezultatom 4:1.

Gostujući tim je stigao prvi do vodstva. Igrala se 14. minuta kada je Šupić zatresao mrežu Dinara. Samo pet minuta kasnije imali su gosti sjajnu priliku, ali su ovog puta pogodili stativu. U 29. minuti Haznadar se odlično snašao i rutinjski pogodio mrežu gostujućeg gol, za neriješen rezultat u prvom dijelu, 1:1.

U drugom dijelu Olimpik je ‘dodao gas’, a Mekićev tim je stvorio niz prilika, od čega su ukupno tri pretvorili u pogotke. Kapiten u ovom susretu Ćeman, je postigao hat-trick i odveo svoj tim do pobjede. Napadač Vukova je postigao pogotke u 47., 60. i 65. minuti i tako se promovisao u prvo ime ovog susreta.